Fotograf ślubny Paweł Klimkowski Facebook

 

Paweł Klimkowski fotograf ślubny

fotograf Nowy Tomyśl

Nazywam się Paweł Klimkowski i witam Was serdecznie na mojej stronie.

Jeżeli znaleźliście się tutaj, to prawdopodobnie szukacie fotografa, który uwieczni jedno z najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu, jakim jest ślub. Jeżeli jest to powód Waszej wizyty, to przyjmijcie moje gratulacje :)

Nie wiem, czy trafiliście na tą właśnie stronę, ponieważ polecili mnie Wasi znajomi, dla których realizowałem zdjęcia ślubne, czy skierowało Was tutaj Google lub Facebook, ale mam nadzieję, że rozgościcie się tutaj na dłużej :) Zapraszam zwłaszcza do galerii, gdzie znajduje się przekrój moich fotografii z różnych ślubów. Jeżeli podoba się Wam mój styl fotografii i obróbki zdjęć, kliknijcie zakładkę kontakt i porozmawiajmy o terminie i ofercie dla Was. Oczywiście, zapraszam serdecznie do mojego biura, gdzie pokażę Wam fotoksięgi ślubne. Poznamy się trochę lepiej i porozmawiamy o Waszym weselu :).

Dlaczego warto postawić w tym dniu na mnie?

fotograf Nowy TomyślPosiadam ogromne doświadczenie. 13 lat na rynku fotografii ślubnej i setki zrealizowanych sesji zdjęciowych, pozwoliły mi zbudować rozpoznawalną markę w tej trudnej branży. Markę, opartą na zaufaniu i jakości. Zapraszam do działu „referencje” :)

  • W zdjęciach ślubnych, stawiam na naturalność i spontaniczność. Potrafię wyłapać te „decydujące momenty”. Stosuję subtelny, autorski retusz, dzięki któremu zdjęcia mają swój niepowtarzalny klimat. Fotografie są przygotowane do druku, dlatego znakomicie prezentują się w fotoksięgach.

Prowadzę legalną działalność gospodarczą w zakresie zdjęć ślubnych. Zapewnia Wam to bezpieczeństwo i daje gwarancję rzetelnie wykonanej usługi. 

Pracuję na wysokiej jakości sprzęcie fotograficznym. Nic Wam pewnie nie mówią takie magiczne sformułowania, jak „pełnoklatkowe aparaty”, czy „ultra jasne” obiektywy, ale wiedzcie, że to robi różnicę w jakości nie tylko zdjęć ślubnych, ale również przebiegu samej sesji, zwłaszcza w ciemnych miejscach, jak sala czy kościół. Równie ważną rzeczą jest sprzęt zapasowy, który również mam zawsze ze sobą, na wypadek awarii tego głównego.


Zawsze wykonuję kopie zapasowe wszystkich zdjęć z Waszego ślubu. Robię to już na etapie zapisu ich zapisu, który odbywa się na dwie karty. Po przyjeździe do domu, zanim jeszcze położę się spać, kopiuję je na dwa niezależne dyski, z których jeden mam zawsze ze sobą, na wszelki wypadek. Wasze zdjęcia są ze mną bezpieczne :)


Gotowe fotografie z Waszego ślubu otrzymacie szybko. W najbardziej gorącym okresie sezonu ślubnego, czyli w październiku, termin oddania zdjęć, to maksymalnie 75 dni. Na początku sezonu, jest znacznie szybciej. Pierwsze, oficjalne zdjęcia zobaczycie już w dniu ślubu :)


Gwarantuję miłą, wesołą, a przy tym profesjonalną obsługę w tak stresującym dniu.


W ofercie znajdziecie piękne, niepowtarzalne fotoksięgi. Po prostu, trzeba taką mieć na swojej półce :)


Zapraszam do współpracy. Razem możemy opowiedzieć niezapomnianą historię :)
Zobacz zdjęciaFotografia ślubna zdjęcie plenerowe

Cześć!

Fajnie, że tu jesteś. Nie mogliśmy się doczekać Twoich odwiedzin :)

Pomyśleliśmy, że nazbliżający się ślub przyda Ci się wspaniała oprawa fotograficzna. Musisz wiedzieć, że zdjęcia ślubne to jest to, co lubimy najbardziej. Ty też je pokochasz, kiedy tylko pierwszy raz weźmiesz do ręki fotoksięgę z fotografiami z Waszego wesela. Nie oderwiesz się od zdjęć.

Chcemy, żeby Wasze zdjęcia ślubne były wisienką na torcie. Żeby były ukoronowaniem całego trudu jaki włożyliście w organizację wesela. Zależy nam, żeby oddać każdy detal, który sprawia, że ten dzień jest tak wyjątkowy. Naszym celem jest zamknięcie w kadrach wszystkich ważnych chwil. Na zdjęciach chcemy oddać każdą emocję, bo wierzymy, że piękno twki w uczuciach.

Stawiamy na naturalne, jasne i przyjemne dla oka ujęcia. Żeby dodać zdjęciom charakteru, poddajemy je subtelnej obróbce.

Obszar na którym fotografujemy, to głównie województwa Wielkopolskie, Dolnośląskie i Lubuskie: Wolsztyn, Nowy Tomyśl, Grodzisk Wielkopolski, Zbąszyń, Poznań, Zielona Góra, Leszno, Wrocław, Oborniki Wielkopolskie i wszystkie miejscowości ościenne. Jednak chętnie zrealizujemy sesję zdjęciową w dowolnym mieście. Na spotkanie i rozmowę o Waszych zdjęciach możemy umówić się w studio, zlokalizowanym w mieście Wolsztyn. Jeżeli chcecie sprawdzić termin i ofertę, skorzystajcie z formularza, Messengera lub telefonu. Zapraszamy :)

Informacje kontaktowe

  • icon+ 48 516 267 005
  • iconStara Dąbrowa 12K, 64-200 Wolsztyn
  • icon

 

Używam plików cookies żeby usprawnić działanie strony. Korzystając z mojej strony wyrażasz zgodę na ich użycie. Więcej szczegółów…