Fotograf ślubny Paweł Klimkowski Facebook

 

Paweł Klimkowski fotograf ślubny

fotograf Nowy Tomyśl

Nazywam się Paweł Klimkowski i witam Was serdecznie na mojej stronie.

Już od 13 lat oferuję swoje usługi jako fotograf ślubny. Jako doświadczony fotograf weselny, w zdjęciach ślubnych stawiam na naturalność, klimat i emocje zamknięte w kadrach. Umiem wyłapać te decydujące chwile i odpowiednio je pokazać. Dbam, aby atmosfera towarzysząca zdjęciom była miła i niestresująca. Do chwili obecnej zrealizowałem ponad 500 sesji ślubnych na terenie całej Polski. Głównie w Wolsztynie, Nowym Tomyślu, Grodzisku Wlkp., Poznaniu, Zbąszyniu, Lesznie i Zielonej Górze.

Jako doświadczony fotograf weselny, w zdjęciach ślubnych stawiam na naturalność, klimat i emocje zamknięte w kadrach. Umiem wyłapać te decydujące chwile i odpowiednio je pokazać. Dbam, aby atmosfera towarzysząca zdjęciom była miła i niestresująca.

Potrafię słuchać Par, dla których wykonuję reportaż. Zawsze jestem otwarty na wszystkie Wasze sugestie. Zależy mi, by moje zdjęcia były dla Was barwną pamiątką na całe życie, dlatego do każdego zlecenia podchodzę z zaangażowaniem i skupieniem. Chętnie dojeżdżam do miejsc wskazanych przez narzeczonych. Niektóre sesje realizowałem np. w mieście Nowy Tomyśl, niejednokrotnie odwiedziłem również Zbąszyń, Poznań, Zieloną Górę i wiele innych miast.

Fotografie ślubne poddaję subtelnemu, autorskiemu retuszowi, który dodaje im charakteru i sprawia, że są wyjątkowe. Nie nadużywam obróbki, dlatego zdjęcia zachowują swoją naturalność.

fotograf Nowy Tomyśl

Pracuję na profesjonalnych aparatach marki Nikon oraz ultra jasnych obiektywach. Oznacza to, że Wasze zdjęcia będą zawsze najwyższej jakości i pełne szczegółów, niezależnie od warunków oświetleniowych. Jako profesjonalny fotograf zawsze mam ze sobą sprzęt zapasowy. Zdaję sobie sprawę, jak ważne jest zapewnienie trwałości swoich prac. Dlatego oprócz dodatkowego sprzętu fotograficznego, tworzę także liczne kopie zdjęć i gromadzę je na wysokiej jakości dyskach i kartach pamięci. Możecie być więc spokojni – zawsze mam pełną kontrolę i wgląd do ukończonych realizacji.

Prowadzę legalną działalność gospodarczą w zakresie zdjęć ślubnych. Zapewnia Wam to bezpieczeństwo i daje gwarancję rzetelnie wykonanej usługi. W tym wyjątkowym dniu postawcie na profesjonalizm, kreatywność i doświadczenie. W galerii i dziale referencje można obejrzeć efekty mojej pracy. Będzie mi miło, jeśli tam zajrzycie :)

Zapraszam do kontaktu. Razem możemy opowiedzieć niezapomnianą historię :) W związku z częstymi zapytaniami o obszar mojego działania, informuję, że jako fotograf ślubny jestem dostępny na terenie całej Polski. Najczęściej fotografuję w miastach Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Zbąszyń, Poznań, Zielona Góra, Śrem, Leszno. Z przyjemnością jednak przyjadę również na Wasz ślub w każdy zakątek Polski i Europy.Zobacz galerięInformacje kontaktowe

  • icon+ 48 516 267 005
  • iconStara Dąbrowa 6, 64-200 Wolsztyn
  • icon

 

Używam plików cookies żeby usprawnić działanie strony. Korzystając z mojej strony wyrażasz zgodę na ich użycie. Więcej szczegółów…