Fotograf ślubny Paweł Klimkowski Facebook

 

Paweł Klimkowski fotograf ślubny

fotograf Nowy Tomyśl

Drodzy Narzeczeni. Witam Was na mojej stronie. Nazywam się Paweł Klimkowski. Już od 12 lat oferuję swoje usługi jako fotograf ślubny. Byłem obecny podczas ceremonii ślubnych oraz przyjęć weselnych w Wolsztynie, Nowym Tomyślu, Grodzisku Wielkopolskim, Zbąszyniu, Poznaniu, Gnieźnie, Zielonej Górze oraz wielu innych miastach. Do chwili obecnej zrealizowałem ponad 500 sesji ślubnych na terenie całej Polski.

Jako doświadczony fotograf weselny, w zdjęciach ślubnych stawiam na naturalność, klimat i emocje zamknięte w kadrach. Umiem wyłapać te decydujące chwile i odpowiednio je pokazać. Dbam, aby atmosfera towarzysząca zdjęciom była miła i niestresująca.

Państwo Młodzi, zaabsorbowani ślubem, często nie zauważają wielu unikalnych chwil ślubu i przyjęcia weselnego- spontaniczny toast, łezka wzruszenia, szalony taniec- to wszystko dzieje się dookoła Was. By to uchwycić ważne jest, żeby fotograf posiadał odpowiednie umiejętności i nigdy się nie rozpraszał. Umiał zauważać subtelne zmiany oświetlenia, które sprawiają, że zdjęcie nabiera wyrazu i staje się wyjątkowe. Wówczas nawet znajome krajobrazy zmieniają się nie do poznania. Jeśli zaufacie więc mojemu profesjonalizmowi, niedługo po ślubie wręczę do Waszych rąk piękne fotoksięgi, pełne obrazów prezentujących unikalne chwile, które towarzyszą każdej młodej parze.

Nigdy nie spotkałem się z negatywną oceną mojej pracy. Potrafię słuchać Par, dla których wykonuję reportaż. Zawsze jestem otwarty na wszystkie Wasze sugestie. Uważam, że jako fotograf ślubny powinien priorytetowo traktować Wasze oczekiwania dotyczące sesji fotograficznej. Ufam tej zasadzie, ponieważ wiem, jak ważnym dla Was momentem jest chwila złożenia sobie przysięgi małżeńskiej. Zależy mi, by moje zdjęcia były dla Was barwną pamiątką na całe życie, dlatego do każdego zlecenia podchodzę z zaangażowaniem i skupieniem. Chętnie dojeżdżam do miejsc wskazanych przez narzeczonych. Niektóre sesje realizowałem np. w mieście Nowy Tomyśl, niejednokrotnie odwiedziłem również Zbąszyń, Poznań, Zieloną Górę i wiele innych miast.

Fotografie ślubne poddaję subtelnemu, autorskiemu retuszowi, który dodaje im charakteru i sprawia, że są wyjątkowe. Nie nadużywam obróbki, dlatego zdjęcia zachowują swoją naturalność.

fotograf Nowy Tomyśl

Pracuję na profesjonalnych aparatach marki Nikon oraz ultra jasnych obiektywach. Oznacza to, że Wasze zdjęcia będą zawsze najwyższej jakości i pełne szczegółów, niezależnie od warunków oświetleniowych. Jako profesjonalny fotograf zawsze mam ze sobą sprzęt zapasowy. Zdaję sobie sprawę, jak ważne jest zapewnienie trwałości swoich prac. Dlatego oprócz dodatkowego sprzętu fotograficznego, tworzę także liczne kopie zdjęć i gromadzę je na wysokiej jakości dyskach i kartach pamięci. Możecie być więc spokojni – zawsze mam pełną kontrolę i wgląd do ukończonych realizacji.

Prowadzę legalną działalność gospodarczą w zakresie zdjęć ślubnych. Zapewnia Wam to bezpieczeństwo i daje gwarancję rzetelnie wykonanej usługi. W tym wyjątkowym dniu postawcie na profesjonalizm, kreatywność i doświadczenie. W galerii i dziale referencje można obejrzeć efekty mojej pracy. Będzie mi miło, jeśli tam zajrzycie :) Szczególnie polecam do obejrzenia sesje, które wykonałem w pobliskich miastach (np. Wolsztyn) – te realizacje potwierdzają, że niedalekie okolice również stanowią niezwykłą scenerię.

Zapraszam do kontaktu. Razem możemy opowiedzieć niezapomnianą historię :) W związku z częstymi zapytaniami o obszar mojego działania, informuję, że jako fotograf ślubny jestem dostępny na terenie całej Polski. Najczęściej fotografuję w miastach Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Zbąszyń, Poznań, Zielona Góra, Śrem, Leszno. Z przyjemnością jednak przyjadę również na Wasz ślub w każdy zakątek Polski i Europy.Zobacz galerięInformacje kontaktowe

  • icon+ 48 516 267 005
  • iconStara Dąbrowa 6, 64-200 Wolsztyn
  • icon

 

Używam plików cookies żeby usprawnić działanie strony. Korzystając z mojej strony wyrażasz zgodę na ich użycie. Więcej szczegółów…